امروز ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۰
۰۹۱۲۲۹۶۷۸۳۹
امروز ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۰
۰۹۱۲۲۹۶۷۸۳۹
پاسخ کارگزاری آگاه به سهامداران / جای هیچ نگرانی برای اطلاعات مشتریان وجود ندارد

کارگزاری آگاه در توضیحی برای سهامدارانش اعلام کرده است: تمام شایعات مطروحه در شبکه‌های اجتماعی مبنی بر هک شدن سیستم‌های آگاه قویا تکذیب می‌شود و جای هیچ نگرانی برای اطلاعات مشتریان وجود ندارد.

به گزارش تجارت‌نیوز،  از شب گذشته شایعاتی مبنی بر هک شدن سایت آگاه به گوش می‌رسید که البته مدیران این کارگزاری این موضوع را تکذیب کرده و علت اختلال را به روزرسانی سامانه اعلام کرده بودند. در همین حال در حالی که سهامداران از این موضوع گلایه‌های بسیاری دارند و کامنت‌های فراوانی را برای تجارت‌نیوز ثبت کرده‌اند. بخشی از این کامنت‌ها را در گزارش «قطع سامانه معاملاتی کارگزاری آگاه » بخوانید.

در همین حال امروز کارگزاری آگاه در دو پیام برای سهامداران توضیح داده است:

«مشتریان محترم کارگزاری آگاه
ضمن پوزش از مشتریان عزیز، متاسفانه مجموعه ای از دستگاه های اصلی احتمالا به دلیل نوسانات برقی اخیر در مراکز داده کاملا سوخته و از دسترس خارج شده و بر این اساس سرویس آنلاین دچار اختلال کلی گردیده است. در تلاش هستیم که با جایگزینی تجهیزات در تعطیلات پیش رو امکان انجام معامله را برای روز معاملاتی بعد فراهم کنیم. لازم به ذکر است تمام شایعات مطروحه در شبکه های اجتماعی مبنی بر هک شدن سیستم های آگاه قویا تکذیب می گردد و جای هیچ نگرانی برای اطلاعات مشتریان وجود ندارد. در تلاش هستیم سفارشات عرضه های اولیه تمام مشتریان را از روش های جایگزین ارسال کنیم لازم به تاکید است که مجموعه آگاه با تمام توان پیگیر رفع کامل مشکل است.»

«برای‌ آن دسته از مشتریانی که که برای امروز درخواست واریز وجه نزد کارگزاری آگاه ثبت کرده بودند، تا پایان وقت اداری امروز کلیه درخواست های وجه صادر شده به حساب مشتریان واریز خواهد شد.
برای مشتریانی که امروز قصد ثبت کردن درخواست وجه از طریق سامانه آنلاین را داشتند، تمهیدانی اندیشیده خواهد شد و متعاقباً از طریق درگاه های اطلاع رسانی اعلام خواهد شد.»

چرا سهامداران از عملکرد کارگزاری‌ها ناراضی هستند؟

سامانه معاملاتی کارگزاری آگاه از دسترس خارج شد

واکنش شدید سهامداران به اختلال در کارگزاری آگاه 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال