امروز ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۰
۰۹۱۲۲۹۶۷۸۳۹
امروز ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۰
۰۹۱۲۲۹۶۷۸۳۹

هر دلار آمریکا امروز در صرافی های بانکی با کاهش اندک به ۱۶ هزار و ۹۳۰ تومان رسید اما قیمت یورو نسبت به روز گذشته هیچ تغییری نکرد.

مقاومت عجیب دلار برابر کاهش قیمت

قیمت دلار امروز با کاهشی بسیار اندک نسبت به دیروز در سقف کانال ۱۶ میلیون تومان عقب رفت.

به گزارش سلام نو، خبرآنلاین نوشت: امروز هر دلار امریکا در صرافی‌های بانکی به قیمت ۱۶ هزار و ۹۳۰ تومان فروخته شد که در قیاس با دیروز کاهشی اندک را نشان می دهد.

بر این اساس نرخ خرید دلار از مردم نیز مانند دیروز فاصله‌ای نامتعارف نسبت به همیشه را در قیاس با روال معمول دارد. نرخ خرید دلار از مردم تنها ۳۰ تومان کمتر از نرخ فروش آن است.

قیمت خرید دلار در صرافی‌های بانکی برابر با ۱۶ هزار و ۹۰۰ تومان گزارش شده است. به نظر می‌رسد بازار مقاومتی جدی را برابر کاهش قیمت از خود نشان می‌دهد. رییس کل بانک مرکزی پیش از این تاکید کرده است که قیمت‌ها در بازار واقعی نیست و ریزش قیمت‌ها در بازار محتمل خواهد بود. وی به سرمایه‌ گذاران در بازار ارز هشدار داده است که ریسک این بازار را لحاظ کنند .

با وجود کاهش اندک قیمت دلار در بازار، قیمت یورو هیچ تغییری را تجربه نکرده است. بر اساس این گزارش هر یورو در صرافی‌های بانکی ۱۸ هزار و ۶۰۰ تومان فروخته می‌شود و نرخ خرید یورو از مردم نیز برابر با ۱۸ هزار و ۵۰۰ تومان گزارش شده است.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال