امروز ۲۴ خرداد ۱۴۰۳
۰۹۱۲۲۹۶۷۸۳۹
امروز ۲۴ خرداد ۱۴۰۳
۰۹۱۲۲۹۶۷۸۳۹

گرانی بنزین در کمیسیون انرژی رد شد 

نایب‌رئیس کمیسیون انرژی از حذف مفاد مربوط به افزایش حامل‌های انرژی در لایحه بودجه ۹۷ با رأی اعضای کمیسیون خبر داد. هدایت الله خادمی، نایب‌رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی به فارس گفت: «بر این اساس،‌ اعضای کمیسیون انرژی مجلس در نشست عصر روز سه شنبه به حذف تبصره ۱۸ این لایحه که افزایش بهای حامل‌های انرژی را پیشنهاد داده بود،‌ رأی دادند.» این بخش از لایحه بودجه سال ۹۷ کل کشور با اعتراضات گسترده در میان مردم و نمایندگان مجلس مواجه شده بود.

کوروش کرم پور، عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی نیز از مخالفت این کمیسیون با افزایش قیمت حامل های انرژی در لایحه بودجه ۹۷ خبر داد. وی در گفت‌وگو با خانه ملت، با اشاره به نشست

روز سه شنبه کمیسیون انرژی اظهار داشت: در این نشست پیشنهاد دولت در زمینه افزایش قیمت حامل های انرژی در لایحه بودجه 97 مورد بحث و بررسی قرار گرفت. عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دولت خواهان افزایش 100 درصدی قیمت حامل های انرژی بود که این پیشنهاد در کمیسیون انرژی با مخالفت نمایندگان روبه رو شد. وی گفت: با این حساب کمیسیون انرژی پیشنهاد حذف این تبصره  که در خصوص افزایش قیمت حامل های انرژی بوده را به کمیسیون تلفیق بودجه ارسال می کند.

این اظهارات در شرایطی است که علی‌اصغر یوسف‌نژاد، سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه نیز با ابراز نگرانی از تاثیر بد افزایش قیمت حامل‌های انرژی گفت: «این افزایش  ضد بودجه است.» وی با بیان اینکه دولت در لایحه بودجه 97 از محل‌ افزایش حامل‌های انرژی به‌دنبال کسب درآمد است افزود: «افزایش قیمت حامل‌های انرژی که حدودا 12 هزار میلیارد درآمد را همراه دارد ضد بوجه عمل می‌کند زیرا بنزین و حامل‌های انرژی از جمله شاخصهایی هستند که برهمه چیز اثرگذار هستند.» به گفته او بودجه 97 در مقایسه با لایحه بودجه‌های گذشته دارای شاخصه‌های بهتری است اما نواقصی دارد که باید در فرآیند تصمیم‌گیری در مجلس برطرف شوند.

علی اکبری، رییس کمیسیون کشاورزی نیز در این خصوص گفت: پیش بینی می شود مجلس با افزایش قیمت حامل‌های انرژی مخالفت کند.  وی درخصوص تغییر وضعیت سبد مصرفی مردم با توجه به لایحه بودجه سال 97، اظهار داشت: «تلاش دولت در لایحه بودجه 97 بر مهار تورم است، با توجه به این تلاش نباید سبد مصرفی خانوارها تحت تاثیر تغییرات بودجه‌ای باشد.»

نتیجه تصویری برای اجاره انبار

املاک صنعتی پایتخت جامع ترین مرکزاطلاعات املاک در کشور 

جاده مخصوص و قدیم کرج ، مرکز شهر ، غرب تهران ، مرکز شهر ،

خرید و فروش ، رهن و اجاره انواع ملک شامل : 

انبار ، سالن ، سوله ، کارگاه ، کارخانه ، اداری ، تجاری ، فروش کارخانه ، 

انبارهای مواد غذایی ، آرایشی بهداشتی ، دارویی ، فروشگاههای اینترنتی ، 

انبار کالاهای بازرگانی ، انبارهای عمومی و اختصاصی ، هانگارد ، با رانداز ، 

کارخانجات تولید غذایی و صنعتی ، کترینگ آشپزخانه صنعتی ، تالار و باغ تالار ، 

باغ  و باغچه ، تعمیرگاه ، کارواش ، نمایندگی ، سالن فیلمبرداری و همایش ، 

انبار سنگ کاشی سرامیک مصالح و آهن آلات ، زمینهای  کشاورزی و صنعتی

www.paytakhtmelk.ir

www.sulesara.ir

۰۲۱۶۶۱۸۸۸۵۳  –  ۰۲۱۴۴۵۲۲۰۵۷

۰۹۱۲۲۹۶۷۸۳۹  افشار

(درصورت تمایل فایل فروش یا اجاره مشخصات را به شماره 09122967839  واتساپ یا تلگرام نمایید)

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال