امروز ۰۵ مهر ۱۴۰۲
۰۹۱۲۲۹۶۷۸۳۹
امروز ۰۵ مهر ۱۴۰۲
۰۹۱۲۲۹۶۷۸۳۹

نتیجه تصویری برای اجاره انبار

املاک صنعتی پایتخت جامع ترین مرکزاطلاعات املاک در کشور 

جاده مخصوص و قدیم کرج ، مرکز شهر ، غرب تهران، مرکز شهر ،

خرید و فروش ، رهن و اجاره انواع ملک شامل : 

انبار ، سالن ، سوله ، کارگاه ، کارخانه ، اداری ، تجاری ، فروش کارخانه ، انبارهای مواد غذایی ، آرایشی بهداشتی ، دارویی ،

فروشگاههای اینترنتی ، انبار کالاهای بازرگانی ، انبارهای عمومی و اختصاصی ، کارخانجات تولید غذایی و صنعتی ،

کترینگ آشپزخانه صنعتی ، تالار و باغ تالار ، باغ  و باغچه ، تعمیرگاه ، کارواش ، نمایندگی ، سالن فیلمبرداری و همایش ، 

انبار سنگ کاشی سرامیک مصالح و آهن آلات ، زمینهای  کشاورزی و صنعتی.

www.paytakhtmelk.ir

www.sulesara.ir

۰۲۱۶۶۱۸۸۸۵۳  –  ۰۲۱۴۴۵۲۲۰۵۷

۰۹۱۲۲۹۶۷۸۳۹  افشار

(درصورت تمایل فایل فروش یا اجاره مشخصات را به شماره 09122967839  واتساپ یا تلگرام نمایید)

معاون وزیر نیرو:

افزایش قیمت آب برای مشترکان پر مصرف تصویب شد

افزایش تعرفه پرمصرف ها یکی از برنامه های وزارت نیرو بوده است و حالا خبرها حاکی از این است که لایحه آن به تصویب رسیده است.

معاون وزیر نیرو اعلام کرد: «پیشنهاد افزایش تعرفه آب برای مشترکان پر مصرف از سوی وزارت نیرو به هیات دولت داده شد و اخیرا نیز بر اساس شنیده‌ها این طرح به تصویب رسیده است.»

عباس سروش در خصوص آخرین وضعیت افزایش تعرفه آب برای مشترکان پر مصرف گفت: «در حال حاضر این مسئله در هیات دولت تصویب شده و در حال حاضر باید وارد مرحله اجرا شود که پیش‌بینی می‌شود نهایتا تا یک ماه آینده این طرح ابلاغ و اجرایی شود.»

وی با تاکید بر این مسئله که در حال حاضر این طرح در دستور کار قرار دارد، اظهار کرد: «از مدت‌ها پیش یک جدول برنامه‌ای برای میزان مصرف مشترکان در نظر گرفته و قرار شد بر اساس آن به مشترکانی که زیر الگو، مصرف دارند در پرداخت هزینه‌ها ارفاق شود. همچنین در استان‌هایی که مشترکان بیش از الگو مصرف می‌کنند بها به صورت پلکانی از آنها اخذ شود.» به گفته سروش، البته تا کنون نیز بهای آب به صورت پلکانی بوده اما منظور این است که افراد پر مصرف که الگوی مصرف را پشت سر می‌گذارند قیمت‌های بیشتری از آنها اخذ شود؛ اما باید گفت که باز هم تمام این اعداد زیر قیمت واقعی آب است.

وی با تاکید بر این مسئله که این امر با هدف کسب درآمد نیست و عمده‌ترین هدف اجرای این طرح عوامل کنترلی در مصرف آب است، به ایسنا گفت: «بر اساس مصوبه مجلس قرار نیست که قیمت تمام شده از مشترکان پر مصرف اتخاذ شود بلکه قرار است قیمت آب به صورت پلکانی از مشترکان اخذ شود. بدین معنا که طبق تعریف الگوی مصرف در هر استان پس از گذر از الگوی مصرف اضافه مصرف از مشترک به صورت اضافه‌تر محاسبه شود.»

معاون وزیر نیرو افزود: «این مسئله در بین استان‌ها متفاوت است اما باید گفت که عدد در نظر گرفته شده برای امسال زیاد نیست و تنها به منظور عوامل بازدارنده در مصرف آب این طرح اجرایی می‌شود اما برای سال آینده قطعا تصمیم‌های دیگری خواهیم گرفت.»

 

   برنامه وزارت نیرو برای تامین آب در سال ۹۸

محمد حاج‌رسولیها ، مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران گفت: تاکنون برنامه‌ریزی‌های متعددی برای تامین آب کشور در سال ۱۳۹۸ صورت گرفته و براساس یکی از این برنامه‌ها مقرر شده که در بخش برق‌آبی معادل تولید امسال برنامه‌ریزی لحاظ شود.

وی با بیان این‌که در این برنامه پارامترها و معیارهای متعددی در نظر گرفته شده است، اظهار کرد: اگر بتوان این برنامه را به درستی اجرا کرد، قطعا بخشی از چالش‌های حوزه آب برطرف خواهد شد.

 مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران با بیان این‌که رویکرد دولت دوازدهم تامین آب سالم و کافی برای مشترکان است، گفت: بی‌شک برای رسیدن به این هدف تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا مردم با مشکل تامین آب مواجه نباشند.

چندی پیش نیز حمیدرضا جانباز،  مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب، گفته بود که برنامه‌ای تحت عنوان تنش صفر ۱۴۰۰ برای گذر از تنش آبی تدوین شده که امیدواریم بتوانیم چالش‌های پیش رو را پشت سر بگذاریم.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال