امروز ۰۸ مهر ۱۴۰۲
۰۹۱۲۲۹۶۷۸۳۹
امروز ۰۸ مهر ۱۴۰۲
۰۹۱۲۲۹۶۷۸۳۹

نتیجه تصویری برای اجاره انبار

املاک صنعتی پایتخت جامع ترین مرکزاطلاعات املاک در کشور 

جاده مخصوص و قدیم کرج ، مرکز شهر ، غرب تهران، مرکز شهر ،

خرید و فروش ، رهن و اجاره انواع ملک شامل : 

انبار ، سالن ، سوله ، کارگاه ، کارخانه ، اداری ، تجاری ، فروش کارخانه ، انبارهای مواد غذایی ، آرایشی بهداشتی ، دارویی ،

فروشگاههای اینترنتی ، انبار کالاهای بازرگانی ، انبارهای عمومی و اختصاصی ، کارخانجات تولید غذایی و صنعتی ،

کترینگ آشپزخانه صنعتی ، تالار و باغ تالار ، باغ  و باغچه ، تعمیرگاه ، کارواش ، نمایندگی ، سالن فیلمبرداری و همایش ، 

انبار سنگ کاشی سرامیک مصالح و آهن آلات ، زمینهای  کشاورزی و صنعتی.

www.paytakhtmelk.ir

www.sulesara.ir

۰۲۱۶۶۱۸۸۸۵۳  –  ۰۲۱۴۴۵۲۲۰۵۷

۰۹۱۲۲۹۶۷۸۳۹  افشار

(درصورت تمایل فایل فروش یا اجاره مشخصات را به شماره 09122967839  واتساپ یا تلگرام نمایید)

«حمایت»از وضعیت بازار ارز گزارش می دهد:

فروش دلار همچنان پررونق

بازار ارز در معاملات روز گذشته همچنان در هیاهوی ناشی از شوک کاهش قیمت ها به سر می برد. نرخ دلار از بعدازظهر روز دوشنبه و به دلیل آنچه افزایش اختیارات بانک مرکزی در حوزه ارز عنوان می شود با ریزش حدود 6 هزار تومانی همراه بوده است. در معاملات دیروز اگرچه نوسانات کاهشی قیمت ها به شدت روز سه شنبه نبود اما روند کلی بازار تثبیت قیمت ها و همچنین تمایل برای کاهش را نشان می داد. نرخ خرید دلار توسط بانک ها در ابتدای صبح روز گذشته 10 هزار و 500 تومان بود و این رقم تا ظهر به 9 هزار و 895 تومان رسید. همچنین نرخ خرید دلار از سوی دلالان حدود 11 هزار تومان بود. همچنین کانون صرافان ایران نیز روز گذشته با صدور اطلاعیه ای به صرافان اعلام کرد که خرید و فروش دلار در کانال 10 هزار تومان انجام شود. نکته قابل توجه در خصوص بازار ارز تاکید مقام های مسئول بر ادامه روند کاهشی نرخ دلار بود. معاون اول و رییس دفتر رییس جمهوری و همچنین عضو شورای پول و اعتبار در مصاحبه هایی که روز گذشته داشتند بر ادامه روند کاهشی نرخ دلار تاکید کردند. محمود واعظی قیمت های کنونی ارز را همچنان غیرواقعی عنوان کرد و گفت: « اعتقاد داریم که قیمت دلار 7 هزار و 500 تومانی سامانه نیما نیز باید از این مقدار کمتر شود.»

رییس دفتر رییس‌جمهوری گفت: «دولت تلاش بسیار زیادی کرده و برنامه‌ریزی می‌کند که بازارهای ارز و کالا ساماندهی شود.» محمود واعظی در حاشیه جلسه هیأت دولت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: «خوشحالیم از اینکه جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی با توجه به اختیارات بسیار خوبی که به بانک مرکزی داد و از طرف دیگر همکاری دستگاه‌های دیگر و سیاست‌هایی که بانک مرکزی  برای تسهیل واردات اسکناس و طلا به کشور اتخاذ کرده بود خوشبختانه روی بازار تاثیر گذاشته است.»

وی با اشاره به اینکه ابتدا باید تلاش شود بازار روال عادی خود را داشته باشد خاطرنشان کرد: «اینکه دلالها بخواهند یک روز از مردم بخرند و روز دیگر بفروشند یا نگهدارند امیدواریم این اتفاق نیفتد و صرفاً آنچه عرضه و تقاضا هست همان‌طور پیش برود.»

به گزارش خبرگزاری ها، واعظی با تاکید بر اینکه قیمت ارز به هیچ وجه ارقام کنونی نیست گفت: «حتی اعتقاد داریم اینکه امروز قیمت ارز در نیما 7500 تومان عرضه می‌شود از این هم پایین‌تر است لذا توصیه ما به مردم عزیز این است که سرمایه گذاری خود را روی بخش‌هایی انجام دهند که ماندگار و یا ضرر آن بسیار کم است.»

رییس دفتر رئیس جمهور سرمایه گذاری مردم را در بازاری کوچک موجب ضرر آنها دانست و تاکید کرد: «اینکه ارزی در بازار کوچکی که عملاً یک یا یک و نیم درصد ارز کشور را دارد سرمایه گذاری می‌شود و با یک موضوع بالا می‌رود یا پایین می‌آید قطعاً آن کسی که ضرر می‌کند مردم هستند و کسی که سود می‌برد افرادی هستند که در بازارند لذا تلاش دولت بر این است که بازار را کنترل کند و این روند کاهشی که  از روز شنبه شروع شده ادامه یابد.»

بهمن عبداللهی، عضو شورای پول و اعتبار نیز با اشاره به نشست روز سه شنبه این شورا، از برنامه دولت برای تداوم روند کاهشی نرخ ارز خبرداد و گفت: «یکی از مهمترین دستور کارهای این نشست شورا موضوع ارز بود که خوشبختانه با تصمیمات بانک مرکزی که البته اعلام نشد نرخ ارز در حال تعدیل است.» وی با بیان اینکه روند کاهشی نرخ ارز ادامه دارد افزود: «برنامه دولت این است که نرخ ارز با ادامه روند کاهشی خود بر روی یک نرخ تثبیت شود.»

 

   عرضه ارز صرافی ها بیشتر شد

از دیگر خبرهای مهم در بازار روز گذشته ارز اعلام آزاد بودن فروش اسکناس ارز در صرافی ها تا سقف پنج هزار یورو بود. این در شرایطی است که پیش از این به دلیل محدودیت عرضه ارز بسیاری از صرافی ها از عرضه ارز خودداری می کردند.  بانک مرکزی به صرافی های مجاز اجازه داد نسبت به فروش ارز به صورت اسکناس تا سقف پنج هزار یورو یا معادل آن به سایر ارزها بر مبنای نرخ بازار اقدام کنند. براساس این اطلاعیه، ثبت اطلاعات در «سنا» مورد تاکید است و بازرسان بانک مرکزی عملیات صرافی در این زمینه را بررسی و در صورت عدم ثبت، مطابق با مقررات برخورد خواهند کرد.

 

   افزایش فعالیت شعب برای جذب سپرده های ارزی

همچنین افزایش فعالیت شعب شهرهای مختلف برای جذب سپرده های ارزی از دیگر خبرهای مهم در حوزه ارز در روز گذشته بود.  بانک مرکزی روز گذشته با تاکید بر قابل اعتماد بودن سپرده های ارزی،  افتتاح حساب سپرده های ارزی با تضمین این بانک را یکی از راه های مطمئن سرمایه گذاری دانست و تاکید کرد: «جذب سپرده های ارزی توسط بانک ها روند رو به رشدی را طی می کند.» گزارش ها نشان می دهد بر این اساس، با همکاری بانک ها، شعب شهرهای مختلف برای جذب سپرده های ارزی مردم فعال شده است و بنابر بخشنامه بانک مرکزی، بانک ها سود سپرده را ماهانه و بصورت اسکناس ارز پرداخت می کنند. آنگونه که بانک مرکزی تاکید کرده است، در صورت انصراف سپرده گذار پیش از سررسید، بانک ها موظفند بلافاصله نسبت به استرداد وجوه سپرده گذاری شده اقدام کنند. در این طرح برای سپرده‌های یورویی سالانه ٣ درصد، دلاری ٤ درصد و درهمی 2 درصد سود پرداخت می‌شود و بانک مرکزی اصل و سود این سپرده‌ها را تضمین کرده است.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال