امروز ۰۴ مهر ۱۴۰۲
۰۹۱۲۲۹۶۷۸۳۹
امروز ۰۴ مهر ۱۴۰۲
۰۹۱۲۲۹۶۷۸۳۹

 

رئیس اتحادیه فروشندگان تلفن همراه:

تلفن‌های همراه ارزان می‌شوند

رئیس اتحادیه فروشندگان تلفن‌ همراه از ارزانی ۲۰ تا ۳۰ درصدی تلفن همراه با با ورود تلفن‌های همراه مصادره‌ای به بازار خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صنایع،رئیس اتحادیه فروشندگان تلفن همراه در خصوص وضعیت تلفن‌های همراه مصادره‌ای و تزریق آن به بازار گفت:

مطابق قانون حمایت از مصرف کننده قرار بود این گوشی‌ها وارد بازار شوند و با قیمت ارز نیمایی در اختیار مصرف کننده قرار بگیرند.

 

بازار شب عید تلفن‌های همراه مصادره‌ای

ابراهیم درستی ادامه داد: در جلسه ای که با معاون سازمان حمایت داشتیم از ایشان درخواست کردیم هر چه سریع‌تر روال قانونی طی شود و طی یک چهارچوب مشخص با توجه به وضعیت بازار شب عید این گوشی‌ها وارد بازار شوند.

وی تصریح کرد: ما یک مصرف ماهیانه تلفن همراه داریم که این تقاضا با توجه به نزدیکی شب عید بیشتر می‌شود البته پیش بینی ما این است که در هفته های آینده وضعیت بازار بهتر شود ما آن شرایط سخت را پشت سر گذاشتیم و اکنون بازار به سمت آرامش می‌رود.

به گزارش خبرگزاری صنایع، رئیس اتحادیه فروشندگان تلفن همراه در پایان اظهاراتش افزود:

مصرف تلفن همراه ماهیانه ۱ میلیون و پانصد هزار عدد است که در شب عید تقاضا بیشتر می‌شود اما بعد از این پیک زمانی فروردین و اردیبهشت آرامی را پشت سر خواهیم‌گذاشت.

اکنون با توجه به حل مشکل رجیستری و بازگشت به شرایط قبلی قیمت‌ها ۲۰ تا ۳۰ درصد افت داشتند واکنون با ورود گوشی‌های مصادره‌ای این شیب ارزان شدن، شدت بیشتری خواهد‌گرفت.

 

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال