امروز ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰
۰۹۱۲۲۹۶۷۸۳۹
امروز ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰
۰۹۱۲۲۹۶۷۸۳۹

عرضه مرغ منجمد ۱۰۵۰۰ تومانی از امروز آغاز می شود

عرضه مرغ منجمد تنظیم بازاری با قیمت هر کیلوگرم ۱۰۵۰۰ تومانی از امروز در واحد های صنفی آغاز می شود که در مقایسه با گذشته هزار و ۶۰۰ تومان در هرکیلوگرم افزایش یافته است.

عرضه مرغ منجمد 10500 تومانی از امروز آغاز می شود

عرضه مرغ منجمد 10500 تومانی از امروز آغاز می شود

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی با صدور اطلاعیه‌ای برای اعضا خود اعلام کرد: توزیع مرغ منجمد از تاریخ 97/12/22 روز چهارشنبه(امروز) به قیمت خرید 10000 و فروش 10500 شروع می شود.

اعضایی دارای پروانه کسب در صورت تمایل می توانند برای تهیه این محصول به اتحادیه مراجعه نمایند.

بنابراین گزارش مهدی یوسف خانی رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی روز گذشته در گفتگو با خبرگزاری تسنیم گفته بود که عرضه مرغ تنظیم بازاری(گرم) از روز یک شنبه هفته جاری در واحد ‌های صنفی متوقف و منحصر به میادین میوه و تره بار شده که این امر در افزایش قیمت نرخ این محصول در بازار تاثیر گذاشته است.

بنابراین گزارش، وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان، قیمت هر کیلوگرم مرغ برای مصرف کنندگان را 11 هزار و 500 تومان اعلام و فروش بالا تر از این قیمت ممنوع اعلام کرده بودند، اما قیمت مرغ در بازار تا 17 هزار تومان افزایش یافت.

گفتنی است قیمت قبلی هر کیلوگرم مرغ منجمد تنظیم بازاری که توسط شرکت پشتیبانی امور دام توزیع می شد 8900 تومان بود که اکنون به 1600 تومان در هر کیلوگرم افزایش یافته است.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال