امروز ۰۷ مهر ۱۴۰۲
۰۹۱۲۲۹۶۷۸۳۹
امروز ۰۷ مهر ۱۴۰۲
۰۹۱۲۲۹۶۷۸۳۹

اعطای تسهیلات بلا عوض و کم بهره به واحد های تولیدی و صنفی سیل زده

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: به واحد های صنفی و تولیدی که در سیل اخیر استان مازندران دچار آسیب شده اند تسهیلات بلا عوض و کم بهره تعلق خواهد گرفت.

اعطای تسهیلات بلا عوض و کم بهره به واحد های تولیدی و صنفی سیل زده

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از شاتا ؛ محمد پور عمران رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با اعلام این خبر گفت:در این حادثه به 380 واحد که عمدتا صنفی بوده اند خسارت وارد شده است.

وی افزود: پس از وقوع سیل دکتر رحمانی وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت طی تماس تلفنی با بنده دستور رسیدگی به سیل زدگان را صادر نمودند.

او ادامه داد:امروز نیز مهندس مقیمی معاون امور صنایع وزیر صنعت، معدن و تجارت به عنوان نماینده ویژه وزیر در استان حضور یافتند .

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با اعلام اینکه در بازدیدهایی که مهندس مقیمی از نقاط سیل زده داشته اند، دکتر لاریجانی رئیس مجلس ، برخی نمایندگان مازندران در مجلس شورای اسلامی و استاندار مازندران در جهت حل مشکلات بوجود آمده با واحدهای مرتبط با حوزه صنعت و تجارت رایزنی هایی داشته اند.

 وی به تماس تلفنی مقیمی معاون وزیر صنعت با وزیر اقتصاد اشاره و افزود: مقرر گردید با دستور ویژه ای که وزیر اقتصاد به شرکت های بیمه ای خواهند داد آن دسته از واحد های تولیدی که تحت پوشش بیمه ای بودند در دریافت خسارت از حداکثر مساعدت برخوردار شوند.

 محمدپور همچنین از هماهنگی با وزیر راه و شهرسازی در خصوص تخریب پل ورودی شهرک صنعتی سنگتاب سیمرغ که کاملا تخریب شده خبر داد و گفت: با دستوری که مهندس اسلامی صادر نمودند رسیدگی به این موضوع در دستور کار بصورت ویژه قرار گرفت.

 

 

 

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال