امروز ۲۴ خرداد ۱۴۰۳
۰۹۱۲۲۹۶۷۸۳۹
امروز ۲۴ خرداد ۱۴۰۳
۰۹۱۲۲۹۶۷۸۳۹

افق لیزر - CNC - بزرگراه فتح - فتح 11

بروزرسانی: ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ | ۱۶:۳۲

درباره افق لیزر

افق لیزر با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه خدمات برش لیزر، خمکاری CNC ورق های فلزی، انواع مدل های جوشکاری، انواع طراحی و مدل سازی و مهندسی معکوس قطعات و کاور های دستگاه ها و بسیاری زمینه های دیگر در حوزه ورقکاری و شیت متال، افتخار دارد با بهره گیری از دستگاه های به روز و قدرتمند اروپایی و پرسنل با تجربه، بهترین کیفیت را به مشتری ارائه دهد.

مرکز خدمات برش لیزر و خم کاری در تهران - افق لیزر

طراحی مهندسی

طراحی مهندسی پایه ای ترین خدمت افق لیزر است. کافی است نمونه کار خود را در اختیار ما قرار دهید. ما طرح دو بعدی و سه بعدی آن را آماده کرده و حتی در صورت نیاز اصلاحات آن را انجام می دهیم. از صفر تا صد نمونه سازی و تولید با افق لیزر باشید.

خدمات برش لیزر

برش لیزر فلزات از بهترین و به صرفه ترین روش های تولید است. خدمات لیزر افق لیزر بسیار با کیفیت و با قیمت مناسب انجام می گیرد. برش لیزر آهن و استیل و آلومینیوم و مس از جمله مهم ترین خدمات مجموعه افق لیزر است.

خدمات خمکاری ورق

در ورقکاری به وفور نیاز به خمکاری فلزات وجود دارد. خمکاری ورق آهن و استیل به مراتب سرعت و کیفیت بهتری نسبت به سایر روش های تولید دارد. خدمات خمکاری ورق CNC در افق لیزر در ادامه برش لیزر انجام می گیرد و دقت بسیار بالایی دارد.

خدمات جعبه سازی

ساخت جعبه های الکتریکی و جعبه های فلزی از  جمله نیاز های مهم در صنعت نمونه سازی و تولید است. افق‌لیزر با چندین سال سابقه لیزرکاری و خم ورق های فلزی، امروزه متخصص جعبه سازی است.

مهره پرچ | مهره پرس | مهره جوش

برای نصب مهره یا جوش آن روی دستگاه و قطعات خود از چه روشی استفاده می کنید؟ مهره پرچ از ساده ترین راه هاست که کمی گران به نظر می رسد و برای نمونه سازی مناسب است. ولی مهره جوش برای تولید محصولات بسیار سریع و زیبا و به صرفه است.

نقطه جوش ورق آهن و استیل

بعد از لیزر و خمکاری ورق، برای خروجی با کیفیت و دقیق از ترکیب چند قطعه، بهترین راه استفاده از جوش نقطه ای است. خدمات جوش نقطه ای افق لیزر به شما این امکان را می دهد که خروجی بسیار دقیق و با کیفیت داشته باشید.

خدمات رنگ پودری | رنگ استاتیک

رنگ پودری یا رنگ استاتیک زیبایی خاصی به محصول تولیدی می دهد. در راستای تکمیل خدمات، افق‌لیزر خدمات رنگ پودری را در زیرساخت خود ایجاد کرده است. با خیال راحت صفر تا ۱۰۰ تولید قطعات و محصول خود را به ما بسپارید.

خدمات جوش آرگون | جوش Co2

در افق‌لیزر انواع خدمات جوشکاری ارائه می گردد. جوش آرگون و جوش Co2 از جمله خدمات تکمیلی برای لیزر و قطعه سازی است که برای انجام این خدمات می توانید با خیال راحت آن را به ما بسپارید.

فروش دستگاه و قطعات یدکی

اگر دستگاه لیزر صنعتی دارید و نیاز به خرید قطعه یدکی دارید با ما تماس بگیرید. ما در افق‌لیزر انواع قطعات دستگاه های بیسترونیک را بصورت مستقیم و بی واسطه عرضه می کنیم.
ارائه مشاوره رایگان انتخاب ابعاد و جنس ورق ها، چینش قطعات، پسوند های فایل ها و غیره
با افق لیزر بالاترین کیفیت و بهترین قیمت را تجربه کنید.

تماس با ما

آدرس: بزرگراه فتح، خیابان فتح ۱۱، انتهای گلبن 11 غربی، پ 3، افق لیزر

موبایل: ۰۹۱۲۳۵۹۱۹۳۸

ایمیل: Ofoghlaser@gmail.com

شماره موبایل: ۰۹۱۲۳۵۹۱۹۳۸
ایمیل: Ofoghlaser@gmail.com
وب سایت: http://ofoghlaser.ir/
استان: تهران
آدرس: بزرگراه فتح، خیابان فتح ۱۱، انتهای گلبن 11 غربی، پ 3، افق لیزر