امروز ۲۴ خرداد ۱۴۰۳
۰۹۱۲۲۹۶۷۸۳۹
امروز ۲۴ خرداد ۱۴۰۳
۰۹۱۲۲۹۶۷۸۳۹

شریعتمداری:

شستا تا پایان مهر ماه در بورس قرار می‌گیرد.

وزارت رفاه از بنگاهداری به سمت سهامداری می‌رود

شستا تا پایان مهر ماه در بورس قرار می‌گیرد/ وزارت رفاه از بنگاهداری به سمت سهامداری می‌رود

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: قرار بر این است شرکت شستا تا پایان مهر ماه در بورس قرار بگیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  محمد شریعتمداری ظهر امروز در شورای برنامه ریزی استان همدان با بیان اینکه  اشتغال پایدار روستایی در دولت مورد تاکید است اظهار داشت: یک و نیم میلیارد دلار از منابع صندوق توسعه ملی به اذن مقام معظم رهبری به ایجاد اشتغال پایدار روستایی اختصاص یافت.

وی افزود: همچنین برای توسعه اشتغال یک میلیارد و 250 میلیون دلار ارز تبدیل به ریال شده است و از مجموع منابع 900 هزار میلیارد ریال از این میزان تاکنون پرداخت شده است.

شریعتمداری عنوان کرد: سهم اشتغال روستایی از 3 درصد سبد اشتغال کشور در 3 ماهه نخست امسال به بیش از 25 درصد افزایش یافته است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به این که بانک ها باید در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی همکاری داشته باشند تصریح کرد: روسای بانک‌هایی که در این حوزه همکاری ندارند، عزل شوند. 

به گزارش تسنیم، شریعتمداری با اشاره به اینکه 2 هزار و 590 میلیارد ریال اعتبار به طرح‌های اشتغالزایی زود‌بازده در استان همدان اختصاص یافته است تاکید کرد: 2 هزار و 740 میلیارد ریال طرح معرفی شده بود که 2 هزار و 590 میلیارد ریال آن واگذار شد 

وی تصریح کرد: نمایندگان همدان در مجلس شورای اسلامی هم جهت و همسو هستند و این استان از استان‌های مستعد در حوزه‌های صادراتی است که می‌تواند در عرصه بین‌المللی هم بدرخشد.

شریعتمداری با بیان اینکه دشمنان ایران با ایجاد تحریم‌ها به دنبال شکست جمهوری اسلامی بودند تأکید کرد: اما  با همدانی مسئولان کشور ایران را به مسیر توسعه می‌رسانیم.

وی با بیان اینکه  در سال جاری سود فعالیت‌های اقتصادی شرکت شستا 368 درصد بوده اظهار داشت:  تا پایان مهرماه شرکت شستا به طور کامل در بورس قرار می‌گیرد تا حرکت این وزارتخانه  از بنگاهداری به سمت سهامداری برود.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال