امروز ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۰
۰۹۱۲۲۹۶۷۸۳۹
امروز ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۰
۰۹۱۲۲۹۶۷۸۳۹

با توجه به تعداد شعب و پرسنل این ساختار موردی و مربوط به دوران گذار و انتقال بوده و ساختار اصلی و اساسی و منطقی بانک به طور تدریجی در یک دوره سه ساله نهایی خواهد شد.

2 بانک نظامی تا پایان اردیبهشت‌ماه رسما به بانک سپه ملحق می‌شوندمدیرعامل بانک سپه با تشریح آخرین روند ادغام بانک‌های نظامی، گفت: انتظار داریم با کسب مجوز از مراجع ذیربط تا پایان اردیبهشت‌ماه حداقل دو بانک از مجموع بانک‌ها و موسسه مالی وابسته به نیروهای مسلح به طور رسمی به بانک سپه ملحق شوند.

به گزارش عصرایران ، در سال گذشته اعلام شد که بانک های انصار (متعلق به سپاه)، مهر اقتصاد (متعلق به بسیج)، حکمت ایرانیان (متعلق به ارتش)، قوامین (متعلق به نیروی انتظامی) و موسسه مالی اعتباری کوثر (متعلق به وزارت دفاع) در بانک سپه ادغام می شوند.

تا قبل از این همه حساب های مالی ارگان نظامی ایران در بانک سپه قرار داشت اما به مرور نیروهای نظامی، دارای بانک شدند.

روابط عمومی بانک سپه نوشته است که «محمدکاظم چقازردی» مدیرعامل این بانک گفت: هم کارکنان و مدیران بانک سپه و هم مدیران و کارکنان بانکهای ادغامی به این باور مهم رسیده اند که اجرای این طرح استراتژیک و ملی به نفع سیستم پولی و در مجموع به نفع نظام اقتصادی کشور است.

 هادی فیض اخلاقی، قائم مقام مدیرعامل بانک سپه نیز در این مراسم گفت: توجه به دغدغه های کارکنان، مشتریان، سهامدارن، سپرده گذاران و تمام ذینفعان این بانک‌ها و موسسه اعتباری وابسته به نیروهای مسلح یکی از بخش های مهم مورد توجه متولیان ادغام در بانک سپه است.

وی اضافه کرد: این دغدغه ها و خواسته ها به درستی و منطقی مورد توجه قرار گرفت و برای برطرف کردن آن اصلاحات اساسی در ساختار صف و ستاد بانک با موافقت وزارت امور اقتصادی و دارایی صورت گرفت.

قائم مقام مدیرعامل بانک سپه افزود: بدیهی است با توجه به تعداد شعب و پرسنل این ساختار موردی و مربوط به دوران گذار و انتقال بوده و ساختار اصلی و اساسی و منطقی بانک به طور تدریجی در یک دوره سه ساله نهایی خواهد شد.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال