امروز ۲۶ تیر ۱۴۰۳
۰۹۱۲۲۹۶۷۸۳۹
امروز ۲۶ تیر ۱۴۰۳
۰۹۱۲۲۹۶۷۸۳۹

نتیجه تصویری برای اجاره انبار

املاک صنعتی پایتخت جامع ترین مرکزاطلاعات املاک در کشور 

جاده مخصوص و قدیم کرج ، مرکز شهر ، غرب تهران، مرکز شهر ،

خرید و فروش ، رهن و اجاره انواع ملک شامل : 

انبار ، سالن ، سوله ، کارگاه ، کارخانه ، اداری ، تجاری ، فروش کارخانه ، انبارهای مواد غذایی ، آرایشی بهداشتی ، دارویی ،

فروشگاههای اینترنتی ، انبار کالاهای بازرگانی ، انبارهای عمومی و اختصاصی ، کارخانجات تولید غذایی و صنعتی ،

کترینگ آشپزخانه صنعتی ، تالار و باغ تالار ، باغ  و باغچه ، تعمیرگاه ، کارواش ، نمایندگی ، سالن فیلمبرداری و همایش ، 

انبار سنگ کاشی سرامیک مصالح و آهن آلات ، زمینهای  کشاورزی و صنعتی.

www.paytakhtmelk.ir

www.sulesara.ir

۰۲۱۶۶۱۸۸۸۵۳  –  ۰۲۱۴۴۵۲۲۰۵۷

۰۹۱۲۲۹۶۷۸۳۹  افشار

(درصورت تمایل فایل فروش یا اجاره مشخصات را به شماره 09122967839  واتساپ یا تلگرام نمایید)

اخبار کوتاه

امروز؛ آخرین مهلت ثبت‌نام کارت سوخت المثنی

فرآیند ثبت‌نام برای دریافت کارت سوخت المثنی که از سوم آذرماه آغاز شده بود، امروز (٢٤ آذرماه) به پایان می‌رسد. با قطعی شدن بازگشت کارت سوخت، مالکان خودرو یا موتور سیکلتی که فاقد کارت سوخت هستند، موظف شدند برای ثبت‌نام کارت سوخت المثنی به چهار طریقی که از سوی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی اعلام شد، اقدام کنند. امروز آخرین مهلت ثبت‌نام این افراد است و به گفته سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی، هنوز این شرکت در مورد تمدید فرآیند ثبت‌نام تصمیم نگرفته است. اسماعیلی گفت: تاکنون بیش از یک و نیم میلیون نفر به صورت حضوری و غیرحضوری ثبت نام موفق داشته‌اند که ٣٠٠ هزار نفر از این افراد روز گذشته اقدام به ثبت‌نام کرده‌اند. وی ادامه داد: هنوز مشخص نیست مهلت ثبت‌نام تمدید شود یا خیر؛ اما احتمال تمدید آن زیاد است.

 

قیمت گوشت گوسفندی در آستانه ٧٠هزار تومان

رییس اتحادیه گوشت گوسفندی با بیان اینکه قیمت هرکیلوگرم شقه بدون دنبه برای مصرف کننده به حدود ٧٠ هزارتومان رسیده است، گفت:قاچاق بی رویه و کمبود دام دلیل این امر است.

علی اصغر ملکی با بیان اینکه قیمت گوشت گوسفندی در دو هفته گذشته در بازار افزایش چشمگیری داشته است، اظهارداشت:در این مدت، هر هفته سه مرتبه با افزایش قیمت گوشت گوسفندی مواجه بوده ایم. وی افزود: در حال حاضر قیمت هرکیلوگرم شقه بدون دنبه تحویل به مغازه دار بین ٦٢ تا ٦٣ هزارتومان و برای مصرف کنندگان حدود ٦٨ تا ٦٩ هزارتومان است. رییس اتحادیه گوشت گوسفندی درباره دلایل این گرانی توضیح داد: متاسفانه با کمبود شدید دام در بازار مواجه هستیم و دام از کشور قاچاق می شود.

ملکی با اشاره به خروج جمعیت زیاد دام از کشور از راه قاچاق، گفت: هم دام سنگین و هم دام سبک به صورت قاچاق از کشور خارج می شود و همین امر سبب شده قیمت دام افزایش زیادی داشته باشد، وقتی هم که دام گران می شود روی نرخ گوشت تاثیرگذار می‌گذارد. وی افزود: این مسائل، برای زیرمجموعه های اتحادیه نیز مشکلاتی را ایجاد کرده و ما وظیفه داریم در این زمینه اطلاع رسانی کنیم.

 

سرنوشت خدمات پس از فروش لوازم خانگی خارجی

در حالی‌که برخی از شرکت‌های خارجی از ایران خارج شده‌اند، ابهاماتی در رابطه با وضعیت خدمات پس از فروش آن‌ها مطرح است. در این زمینه رییس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی می‌گوید که نمایندگی و شرکت‌های طرف حساب ایرانی موظف به ارائه خدمات طبق قرارداد هستند. محمد طحان‌پور، رییس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی گفت: شرکت‌های لوازم خانگی خارجی با اعمال تحریم‌های آمریکا از بازار ایران خارج نشده‌اند و در شرایط فعلی تنها امکان واردات محصول جدید به ایران را ندارند. وی افزود: با این حال شرکت‌ها و نمایندگی‌های عرضه‌کننده محصولات لوازم خانگی خارجی موظف هستند طبق قرارداد فی‌مابین به مشتریان خود خدمات پس از فروش ارائه کنند.

رییس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی خاطرنشان کرد: تمام محصولات وارداتی که طبق روال قانونی به کشور وارد شده‌اند دارای خدمات پس از فروش ۱۰ ساله هستند و مشتریان نگرانی از بابت خروج شرکتهای خارجی از بازار ایران نداشته باشند زیرا نمایندگی‌ها در زمان ورود کالا تمام شرایط ارائه خدمات را پذیرفته‌اند. وی تاکید کرد: کالای مورد نیاز خریداران در سطح بازار وجود دارد اما به واسطه رکود و عدم تمایل مشتریان به خرید، خرید و فروشی در بازار صورت نمی‌گیرد.

 

جزییات محدودیت‌ها در خرید و فروش اوراق تسهیلات مسکن

خرید و فروش اوراق تسهیلات مسکن در حال حاضر از سوی دو بانک عامل بخش مسکن و بانک ملی عرضه می شود که از سوی شورای پول و اعتبار برای هر کدام از این دو نماد، محدودیت هایی تعیین شده است. شورای پول و اعتبار در مصوبه ۲۸ مهر ماه ۱۳۹۴ در خصوص اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن بانک عامل بخش مسکن برخی محدودیت هایی در خرید و فروش این اوراق تصویب و برای اجرا به دستگاه های ذی ربط از جمله بانک مذکور و فرابورس ایران ابلاغ کرد. این شورا در خصوص محدودیت زمانی عدم فروش اوراق تسهیلات مسکن توسط خریداران این برگه ها در کلیه نمادهای معاملاتی اوراق تسهیلات مسکن را به مدت ۴ ماه اعلام کرد.

با این حال شورای پول و اعتبار محدودیت عدم فروش برگه های تسهیلات مسکن توسط خریداران این اوراق برای نمادهای تسه ای که فقط ۴ ماه تا پایان معاملات آن در بازار فرابورس ایران باقی مانده است را قابل اعمال ندانست. با این حساب در مقطع زمانی کنونی، اوراق تسهیلات مسکن صادره در ماه های دی، بهمن و اسفند سال ۱۳۹۵ و فروردین ماه ۱۳۹۶ با نمادهای معاملاتی تسه ۹۵۱۰، تسه ۹۵۱۱، تسه ۹۵۱۲ و تسه ۹۶۰۱ مشمول محدودیت مذکور نیستند.

یکی دیگر از محدودیت های خرید و فروش اوراق تسهیلات مسکن، محدودیت ورود سفارش خرید و انجام معامله به میزان حداکثر ۱۶۰ برگه برای هر کد معاملاتی و در هر جلسه معاملاتی است؛ به معنای دیگر، هر فرد متقاضی می تواند روزانه حداکثر ۱۶۰ برگه اوراق تسهیلات مسکن متعلق به بانک عامل بخش مسکن را خریداری کند اما نمی تواند برگه های خریداری شده را تا ۴ ماه از زمان خرید، به فروش برساند.

در صورتی که خریداران اوراق تسهیلات مسکن، محدودیت های اعلام شده را رعایت نکنند، کلیه معاملات مربوطه باطل و سفارش های ثبت شده حذف می شود ضمن اینکه موضوع به مرجع رسیدگی به تخلفات ارجاع خواهد شد. گفتنی است اعتبار کلیه اوراق گواهی حق تقدم تسهیلات مسکن صادره جهت اخذ تسهیلات تا یک ماه پس از توقف نماد معاملاتی آن در بازار فرابورس ایران است. به این معنا که اگر تاریخ یکی از نمادهای اوراق تسهیلات مسکن منقضی شده و نماد مذکور در فرابورس دیگر قابل خرید و فروش نباشد، دارنده این اوراق می تواند تا یک ماه از زمان توقف نماد معاملاتی، تسهیلات مسکن را از بانک عامل بخش مسکن دریافت کند. بر اساس این گزارش، فرابورس ایران در خصوص نمادهای اوراق تسهیلات مسکن بانک ملی (تملی) نیز محدودیت هایی تعیین کرده که خریداران این برگه ها و نیز متقاضیان دریافت وام مسکن بانک ملی می بایست به آن توجه داشته باشند.

اعتبار کلیه اوراق تسهیلات مسکن بانک ملی با نماد تملی جهت خرید و فروش در بازار فرابورس همانند اوراق تسهیلات مسکن صادره از بانک عامل بخش مسکن با نماد تسه، به مدت ۲ سال از زمان صدور است.

همچنین اعتبار کلیه اوراق گواهی صادره جهت اخذ تسهیلات تا یک ماه پس از توقف نماد معاملاتی آن در بازار فرابورس ایران خواهد بود.

خاطرنشان می شود محدودیت حجمی هر بار سفارش خرید و حداکثر تعداد اوراق تسهیلات مسکن بانک ملی (تملی) که در هر سفارش قابل خریداری است، به تعداد ۲۴۰ برگه تعیین شده است. به عبارت دیگر امکان خرید اوراق تسهیلات مسکن بانک ملی از اوراق تسهیلات مسکن بانک عامل بخش مسکن بیشتر است.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال