امروز ۳۱ تیر ۱۴۰۳
۰۹۱۲۲۹۶۷۸۳۹
امروز ۳۱ تیر ۱۴۰۳
۰۹۱۲۲۹۶۷۸۳۹

 

املاک صنعتی پایتخت جامع ترین مرکزاطلاعات املاک در کشور 

جاده مخصوص و قدیم کرج ، مرکز شهر ، غرب تهران، مرکز شهر ،

خرید و فروش ، رهن و اجاره انواع ملک شامل : 

انبار ، سالن ، سوله ، کارگاه ، کارخانه ، اداری ، تجاری ، فروش کارخانه ، انبارهای مواد غذایی ، آرایشی بهداشتی ، دارویی ،

فروشگاههای اینترنتی ، انبار کالاهای بازرگانی ، انبارهای عمومی و اختصاصی ، کارخانجات تولید غذایی و صنعتی ،

کترینگ آشپزخانه صنعتی ، تالار و باغ تالار ، باغ  و باغچه ، تعمیرگاه ، کارواش ، نمایندگی ، سالن فیلمبرداری و همایش ، 

انبار سنگ کاشی سرامیک مصالح و آهن آلات ، زمینهای  کشاورزی و صنعتی.

www.paytakhtmelk.ir

www.sulesara.ir

۰۲۱۶۶۱۸۸۸۵۳  –  ۰۲۱۴۴۵۲۲۰۵۷

۰۹۱۲۲۹۶۷۸۳۹  افشار

(درصورت تمایل فایل فروش یا اجاره مشخصات را به شماره 09122967839  واتساپ یا تلگرام نمایید)


معاون برنامه‌ريزي شركت شهرك هاي صنعتي تهران خبر داد؛

تجهيز تصفيه خانه چرمشهر به دوربين هاي ساخت داخل

معاون برنامه ريزي شركت شهرك هاي صنعتي تهران گفت:دوربين‌هاي توليد داخل براي حفاظت از تصفيه خانه شهرك صنعتي چرمشهر و سالاريه بزودي نصب و راه اندازي خواهد شد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان تهران،علي خداپناهلو در جلسه بررسي مشكلات شهرك صنعتي چرمشهر و سالاريه با حضور معاونان و مديران شركت شهركهاي صنعتي تهران اظهار كرد:صنعت چرم با تاثيرپذيري از صنعت پوشاك رو به افول است اما با استفاده از تكنولوژي و فناوري مي توان نسبت به توسعه واحدها اقدام كرد.

خداپناهلو از بروزرساني اطلاعات 198 واحد مستقر در شهرك صنعتي چرمشهر در سامانه MIS  خبرداد و افزود:تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی چرمشهر از بزرگترین تصفیه خانه های فاضلاب صنعتی در کشور به حساب می آید.این تصفیه خانه در زمینی به مساحت 34 هكتار احداث شده است.

وي با تاكيد بر حمايت از توليد ملي و كالاي ساخت داخل ادامه داد:براي حراست و نگهباني از تاسيسات تصفيه خانه شهرك صنعتي چرمشهر و سالاريه اقدام به خريد دوربين هاي ساخت داخل شده است و بزودي اين دوربين ها در محوطه تصفيه‌خانه نصب و راه اندازي خواهد شد.

معاون برنامه ريزي شركت شهرك هاي صنعتي استان تهران تصريح كرد:بيش از 12 ميليارد تومان براي تصفيه خانه مركزي چرمشهر و سالاريه هزينه شده است و اكنون تصفيه پذيري اين تصفيه خانه به 95درصد رسيده است،ضمن آنكه حجم ورودي فاضلاب به تصفيه خانه چرمشهر و سالاريه حدود 15هزار متر مكعب در روز است.

خداپناهلو با اشاره به پيگيري قانون سختي كار براي كاركنان در چرمشهر و سالاريه افزود: پيگيري ها براي واگذاري 165 هكتار از اراضي شهرك صنعتي سالاريه به سرمايه گذاران و فعالان حوزه دانش بنيان در حال انجام است.

وي تاكيد كرد: شركت خدماتي شهرك صنعتي چرمشهر بايد فعالتر شود و نسبت به نظافت محوطه، بهسازي آسفالت، معابر و محوطه اين شهرك اقدام كند.درختان و گياهان اين شهرك نياز به مراقبت بيشتري دارد.

گفتني است در اين جلسه به موضوعات مهمي در مورد واگذاري اراضي شهرك صنعتي چرمشهر و سالاريه، استفاده از تسهيلات براي صنعتگران و توليدكنندگان، مشكلات مربوط به ضايعات و زباله ها،بهسازي و معابر و آسفالت‌ها، زمين چاه‌هاي شهرك و دبي آب، قانون كار و كاركنان و غيره مطرح شد كه راهكارها و دستورات لازم براي رفع مشكلات ارايه شد.

بازديد بازرس ويژه سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران از شهرك صنعتي پرند

بازرس ويژه سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران از پروژه‌هاي و تعدادي از واحدهاي صنعتي در شهرك صنعتي پرند بازديد كرد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان تهران،علي قبادي به همراه سيدمصطفي هاشمي معاون فني شركت شهرك هاي صنعتي استان تهران و جمعي ديگر از مديران مربوطه در اين بازديد حضور داشتند.

 

گفتني است اين بازديد بمنظور بررسي برخي از پروژه هاي انجام شده در شهرك صنعتي پرند صورت گرفت.همچنين بازرس ويژه سازمان صنايع كوچك و شهرك هاي صنعتي ايران به همراه جمعي از مديران شركت شهركهاي صنعتي تهران از واحد صنعتي ايليا استيل در شهرك صنعتي پرند نيز بازديد كرد.

 

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال