امروز ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۰
۰۹۱۲۲۹۶۷۸۳۹
امروز ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۰
۰۹۱۲۲۹۶۷۸۳۹
در جریان معاملات امروز رخ داد :

بازگشت بانک ملت بعد از دو ماه و ۱۲ شرکت دیگر به تابلو معاملات

در جریان معاملات امروز ۱۳ شرکت آماده بازگشایی نماد شدند که مهمترین آن بانک ملت است که بعد از مجمع سالانه و افزایش سرمایه ۳۱۴ درصدی و دو ماه غیبت ناخواسته به تابلو بر می گردد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در جریان معاملات امروز هر چند شاخص بورس با رشد 33 هزار واحدی به یک میلیون و 589 هزار تایی رسیده اما فشار فروش در اغلب شرکت های متوسط و کوچک منجر به عدم افزایش امیدها به بهبود وضعیت بازار سرمایه شده و تقابل دو جناح فروشنده و خریدار همچنان ادامه دارد. 

در این شرایط نماد چند شرکت بورسی و فرابورسی آماده بازگشایی شده که مهمترین آن مربوط به بانک ملت است که بعد از برگزاری دو مجمع سالانه و فوق العاده برای افزایش سرمایه ۳۱۴ درصدی از تجدید ارزیابی دارایی ها (از 5 به 20.7 هزار میلیارد تومان ) و دو ماه غیبت ناخواسته ، آماده داد و ستد شده است.

به این ترتیب ، نماد بانک ملت به همراه شرکت های توسعه معادن روی ایران ، تولید محور خودرو ، حفاری شمال ، بیمه ملت ( بدون محدودیت نوسان قیمت) و چدن سازان، ، تامین سرمایه نوین، ، لبنیات کالبر  ، صنعتی جام دارو ، بیمه کوثر ، سیمان غرب آسیا ، سخت آژند و کشت و دامداری فکا (با محدودیت نوسان قیمت) آماده معامله شدند.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال