امروز ۲۶ فروردين ۱۴۰۰
۰۹۱۲۲۹۶۷۸۳۹
امروز ۲۶ فروردين ۱۴۰۰
۰۹۱۲۲۹۶۷۸۳۹
معاملات مشکوک قدیمی ترین سرمایه گذاری، سهم تازه وارد،
در روز افت ۱۴ هزار و ۸۶۸ واحدی شاخص رقم خورد:

معاملات مشکوک قدیمی ترین سرمایه گذاری، سهم تازه وارد، "لوتوس" + ۱۲ نماد

در روز افت ۱۴ هزار و ۸۶۸ واحدی شاخص ، قدیمی ترین شرکت سرمایه گذاری حاضر در بورس ، سهم تازه وارد، تامین سرمایه لوتوس پارسیان به همراه ۱۲ نماد دیگر ، مشمول معاملات مشکوک شدند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در جریان معاملات آخرین روز کاری این هفته، بازار  با بهبود نسبی تقاضا آغاز به کار کرد به طوری که با نوسان قیمت ها و فشار فروش در نهایت نماگر بازار با افت 14 هزار و 868 واحدی و عقب نشینی به کانال یک میلیون و 413 هزارتایی به معاملات روزانه پایان داد.

به این ترتیب، بیش از 13.8 و 5 هزار میلیارد تومان در بورس و فرابورس دست به دست شد و بیشترین حجم معاملات به سایپا، ایران خودرو و بانک تجارت
با داد و ستد بیش از 1.6، 1.27 و 1.25 میلیارد سهم و بانک صادرات به همراه بانک پارسیان با تقاضای 650 و 606 میلیون سهمی تعلق گرفت.

در این میان، بررسی اطلاعات پردازش اطلاعات مالی مبنا نشان داد 15 شرکت با داد و ستد 17 تا چهار برابری نسبت به میانگین یک ماهه در زمره معاملات مشکوک قرار گرفته اند.

در صدر این فهرست، سرمایه گذاری فنی و مهندسی مشانیر حاضر در تابلو زرد بازار پایه فرابورس با افت اندک قیمت سهام و صف فروش، شاهد داد و ستد 51.4 هزار سهمی شد.

در ادامه هم شرکت های لیزینگ پارسیان (سهم تازه وارد)، پارس سوئیچ، سرمایه گذاری ملی (قدیمی ترین سرمایه گذاری حاضر در بورس)، شوکوپارس، درخشان تهران، تامین سرمایه لوتوس پارسیان، ریخته گری تراکتورسازی ایران، بهنوش، سرمایه گذاری توکافولاد، سیمان مجد خواف، لعابیران، به پرداخت ملت، خاک نسوز استقلال آباده و صنایع نسوز توکا مشمول معاملات مشکوک امروز شدند.

حضور قدیمی ترین سرمایه گذاری، سهم تازه وارد، تامین سرمایه لوتوس پارسیان به همراه 12 شرکت بورسی و فرابورسی از جمله نکات جالب این فهرست بود.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال