امروز ۱۲ آذر ۱۳۹۹
۰۹۱۲۲۹۶۷۸۳۹
امروز ۱۲ آذر ۱۳۹۹
۰۹۱۲۲۹۶۷۸۳۹

اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

قیمت دلار ۲۵ آذر ۱۳۹۸

 
قیمت دلار  25 آذر 1398

قیمت دلار و قیمت یورو برای تاریخ ۲۵ آذر ۱۳۹۸ اعلام شد.

قیمت روز دلار

به گزارش اقتصاد آنلاین، قیمت دلار امروز در صرافی‌های بانکی  نسبت به روز گذشته 100 تومان افزایش یافت. بر این اساس قیمت دلار برای خرید 12700تومان است و قیمت دلار برای فروش 12800تومان تعیین شده است.

قیمت روز یورو

قیمت یورو نیز در صرافی‌های مجاز بانکی 100 تومان گران شد. بنابراین قیمت یورو در صرافی‌های مجاز بانکی امروز برای خرید 13850تومان و قیمت یورو برای فروش 13950تومان اعلام شد.

قیمت دلار در بازار ارز این روزها دچار اندکی نوسان شده است و قیمت دلار و قیمت یورو در محدوده 300 تا 500تومان نوسان داشته است.

لازم به ذکر است که نرخ های اعلام شده در این گزارش برای قیمت دلار و قیمت یورو مربوط به قیمت‌گذاری صرافی‌های بانکی مجاز است و قیمت دلار و قیمت یورو در بازار آزاد ممکن است با قیمت های درج شده متفاوت باشد. ضمن آنکه نرخ اعلام شده برای قیمت دلار و قیمت یورو نرخ قیمت های خرید بانک برای میزان ارز کمتر از 5 هزار دلار است.

قیمت ارز مسافرتی

شعب منتخب فروش ارز مسافرتی در نظام بانکی فروش ارز مسافرتی را بعد از ساعت11 آغاز می‌کنند. مسافران خارج از کشوری که اسناد و مدارک خواسته‌شده را به شعب بانک‌های عامل ارائه کنند می‌توانند برای کشورهای همسایه و مشترک‌المنافع حداکثر 500یورو و برای سایر کشورها تا 1000یورو خریداری کنند.

گفتنی است؛ بانک مرکزی قیمت دلار رسمی را 4200 تومان اعلام کرده است.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال