امروز ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۰
۰۹۱۲۲۹۶۷۸۳۹
امروز ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۰
۰۹۱۲۲۹۶۷۸۳۹

محمد نوریان؛

12 هزار قطعه داخلی سازی شد

12 هزار قطعه داخلی سازی شد

عضو انجمن سنگ آهن گفت:68 درصد در گندله سازی و در احیا 51 درصد داخلی سازی شده که شامل 1500 قطعه در بخش گندله و 1200 قطعه در بخش احیا داخلی سازی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، عضو انجمن سنگ آهن ایران در جشنواره و نمایشگاه فولاد با اشاره به اینکه شرکت چادرملو بیش از 12 هزار قطعه را داخلی سازی کرده است، گفت: ساخت لاینرهای ای جی با کارکرد سه برابری نمونه خارجی در داخل ساخته شد و همین موضوع افزایش ظرفیت تولید را ف آهن کرده است.

محمد نوریان با بیان اینکه برخی از نخبگان دانشگاه یزد با طراحی سیستم های چندین میلیون دلار صرفه جویی ارزی ایجاد کرده اند، افزود: همچنین در عملیات آتش باری و...به اقدامات موثری دست دادیم که برای نخستین بار در کشور انجام شد.

او با تاکید بر اینکه ایمنی معاون ارتقا پیدا کرده است، تصریح کرد: صرفه جویی آب در فولاد را تا 30 درصد کاهش داده ایم و آب سنگینی که در بخش سنگ آهن داشتیم را با سیستم پساب دوباره به زنجیره تولید برگشته است.

او با تاکید بر اینکه 68 درصد در گندله سازی و در احیا 51 درصد داخلی سازی شده است، گفت: 1500 قطعه در بخش گندله و 1200 قطعه در بخش احیا داخلی سازی شده است.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال