امروز ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰
۰۹۱۲۲۹۶۷۸۳۹
امروز ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰
۰۹۱۲۲۹۶۷۸۳۹
با حضور وزير صمت

همایش صنعت لبنیات

فعالان صنعت لبنیات، همایشی را برگزار کردند تا از ظرفیت‌های این صنعت و مسیر پیش رو بگویند؛ وزیر صمت در این همایش از کیفیت و رشد ۳۰ درصدی صادرات محصولات لبنی گفت: 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسيما؛ صادرات محصولات لبنی چند سالی است با روند افزایشیح حالا به ۸۰۰ هزار تن معادل ۷۰۰ میلیون دلار رسیده، صنعتی که زمانی در آن از شیرخشک گرفته تا پنیر، واردکننده بودیم؛ فعالان این صنعت می‌گویند باید زنجیره تولید شیر از دامداری‌ها تا تولیدکنندگان مواد لبنی و توزیع منسجم شود و دغدغه‌های دیگر.

صنعت لبنیات با اشتغال حدود ۶۰۰ هزار نفر و ۸۰۰ واحد تولیدی فعال و نیمه فعال حالا بیشترین صادرات و ارز آوری را در بخش مواد غذایی کشور به خود اختصاص داده است.
فعالان صنعت لبنیات، همایشی را برگزار کردند تا از ظرفیت‌های این صنعت و مسیر پیش رو بگویند؛ وزیر صنعت در این همایش از کیفیت محصولات لبنی و رشد ۳۰ درصدی صادرات گفت.

املاک صنعتی پایتخت جامع ترین مرکزاطلاعات املاک درکشور

جاده مخصوص وقدیم کرج ، مرکز شهر ، غرب تهران،

خرید و فروش ، رهن و اجاره ، انواع ملک شامل :

انبار ، سالن ، سوله ، کارگاه ، کارخانه ، اداری ، تجاری ، انبارهای موادغذایی ، دارویی ، کالاهای بازرگانی ، انبارداری ، انبارهای عمومی و اختصاصی ،

کارخانجات تولید غذایی و صنعتی ، کترینگ آشپزخانه صنعتی ، تالار ، باغ تالار ، باغ و باغچه ، تعمیرگاه و نمایندگی ، سالن فیلمبرداری کنفرانس و همایش ،

انبارسنگ کاشی سرامیک آهن آلات ، زمین کشاورزی و صنعتی 

www.paytakhtmelk.ir

www.sulesara.ir

۰۲۱۶۶۱۸۸۸۵۳  –  ۰۲۱۴۴۵۲۲۰۵۷

۰۹۱۲۲۹۶۷۸۳۹  افشار

درصورت تمایل فایل فروش یا اجاره مشخصات را به شماره 09122967839  واتساپ یا تلگرام نمایید.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال