امروز ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰
۰۹۱۲۲۹۶۷۸۳۹
امروز ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰
۰۹۱۲۲۹۶۷۸۳۹

جزئیات پنجمین عرضه اولیه سال ۹۹ اعلام شد / «غزر» چقدر نقدینگی می‌خواهد؟

بر اساس اعلام سازمان بورس، نماد غزر، چهارشنبه ۷ خرداد در محدوده قیمتی ۴۳۰۰۰ تا ۴۵۵۰۰ ریال کشف قیمت می‌شود و سهمیه هر نفر ۱۵۰ سهم خواهد بود.

به گزارش تجارت‌نیوز، سازمان بورس و اوراق بهادار تهران طی اطلاعیه‌ای جزئیات پنجمین عرضه اولیه سال ۹۹ را اعلام کرد. بر این اساس در روز چهارشنبه ۷ خرداد، شرکت صنعتی زر ماکارون به عنوان پانصدو سی و هشتمین شرکت پذیرفته شده در بورس، ۱۹۲ میلیون سهم (معادل ۱۲ درصد کل سهام) خود را با نماد «غزر» و بار وش ثبت سفارش جهت کشف قیمت عرضه می‌کند.

دامنه قیمتی «غزر» که در گروه محصولات غذایی و آشامیدنی غیر قندی پذیرفته شده است، بین ۴۳۰۰۰ تا ۴۵۵۰۰ ریال خواهد بود و سهمیه تخصیص داده شده به هر کد بورسی ۱۵۰ سهم است که معادل حدود ۶۸۵ هزار تومان خواهد بود.. از میان این ۱۹۲ میلیون سهم، ۱۶۰ میلیون به عموم عرضه می‌شود و ۳۲ میلیون سهم دیگر به صندوق‌های سرمایه‌گذاری اختصاص می‌یابد.

عرضه اولیه «غزر» در حالی هفته آینده انجام می‌شود که امروز در عرضه اولیه «پیزد» بیش از ۳ میلیون نفر مشارکت داشتند. با این اوصاف با فرض کشف قیمت در سقف، پیش‌بینی می‌شود در عرضه اولیه «غزر» نیز حداکثر ۵۱ سهم به هر کد بورسی اختصاص داده شود که معادل ۲۳۲ هزار تومان نقدینگی لازم خواهد داشت.

این مطلب برایم مفید است 

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال