امروز ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۰
۰۹۱۲۲۹۶۷۸۳۹
امروز ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۰
۰۹۱۲۲۹۶۷۸۳۹
تصاویری از تصادف مرگبار تویوتا کمری در جاده مخصوص کرج
۱۲:۴۱ | ۱۳۹۸/۰۸/۰۲ 

تصاویری از تصادف مرگبار تویوتا کمری در جاده مخصوص کرج

پرشین خودرو: سخنگوی آتش‌نشانی تهران از تصادف مرگبار یک دستگاه خودروی تویوتا کمری در جاده مخصوص کرج خبر داد. 

به گزارش پرشین خودرو به نقل از تسنیم، سید جلال ملکی با اعلام خبر تصادف مرگبار در جاده مخصوص کرج، درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 2:46 بامداد امروز (2 آبان 98) یک مورد حادثه تصادف در شرق به غرب جاده مخصوص کرج، حوالی کیلومتر 21 به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان دو ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه خودروی تویوتا کمری با دو سرنشین مرد جوان حین حرکت در مسیر به دلیل نامشخصی به شدت با قسمت عقب یک دستگاه تریلر باری برخورد کرده‌اند.

وی با بیان اینکه بر اثر این حادثه ایربگ خودروی تویوتا عملکرده بود، گفت: بر اثر شدت برخورد قسمت جلویی این خودرو تقریباً متلاشی شده و هر دو سرنشین داخل خودروی متلاشی شده کاملاً محبوس بودند. 

فوت جوان ۳۲ ساله در تصادف جاده مخصوص کرج

سخنگوی سازمان آتش نشانی گفت: در اثر برخورد یک دستگاه تویوتا کمری با یک تریلر باری، راننده تویوتا جان خود را از دست داد.
جلال ملکی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا، درخصوص جزئیات این حادثه گفت: ساعت ۲:۴۶ دقیقه بامداد امروز در حوالی کیلومتر ۲۱ جاده مخصوص کرج در مسیر شرق به غرب یک دستگاه خودروی سواری تویوتا کمری با دو نفر سرنشین با یک دستگاه تریلر باری برخورد کردند.
وی افزود: بلافاصله دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند. اما در اثر این حادثه راننده سرنشین تویوتا که مرد جوانی حدودا ۳۲ ساله بود براثر شدت حادثه جان خود را از دست داد. 
سخنگوی سازمان آ تش نشانی گفت: سرنشین دیگر ماشین سواری نیز دچار آسیب دیدگی شدید شد و توسط عوامل اورژانس به بیمارستان انتقال یافت. 
ملکی گفت: عملیات نجات در ساعت ۴:۲۰ دقیقه به پایان رسید.


اولویت های اصلی سکاندار جدید پارس خودرو

علی شیخ زاده در پارس خودرو با چالش های زیادی برای اداره این شرکت مواجه است و از همین رو این پرسش مهم وجود دارد که اولویت های وی در کیلومتر 9 جاده مخصوص چیست.

اولویت های اصلی سکاندار جدید پارس خودرو

تیتر20 - پس از گمانه زنی های بسیار، صندلی مدیرعاملی پارس خودرو نیز دچار تغییر شد و ناصر آقامحمدی جای خود را به علی شیخ زاده داد تا سومین خودروساز بزرگ کشور احتمالا مسیری تازه را با سکاندار جدید خود آغاز کند. 
 
مدیرعامل جدید پارس خودرو اما با چالش های زیادی برای اداره این شرکت مواجه است و از همین رو این پرسش مهم وجود دارد که اولویت های وی در کیلومتر 9 جاده مخصوص چیست.
 
بدون شک بزرگترین چالشی که پارس خودرو مانند ایران خودرو و سایپا با آن دست و پنجه نرم می کند، تحریم و دردسرهای آن است. اتفاقا پارس خودرویی ها یکی از قربانیان اصلی تحریم خودروسازی به شمار می روند، چه آنکه دو همکار خارجی مهم خود یعنی رنو فرانسه و برلیانس چین را از دست دادند.
 
این دو شرکت از بیم تنبیه توسط آمریکایی ها، ارتباط خود را با پارس خودرو قطع کردند و تولید محصولات شان در این شرکت متوقف شد. با رفتن این دو خودروساز، پارس خودرو با افت شدید تیراژ و فروش و درآمد مواجه شد و در حال حاضر نیز شرایط مناسبی را در تیراژ و نقدینگی ندارد. بنابراین اولین اولویت کاری مدیرعامل جدید پارس خودرو می تواند این باشد که تولید را در این شرکت رونق دهد، هرچند البته کار بسیار سختی خواهد بود.
 
طبعا تا تولید در پارس خودرو رونق نگیرد، جذب نقدینگی لازم نیز میسر نخواهد بود و بخش قابل توجهی از کارگران این شرکت عملا کار خاصی برای انجام دادن نخواهند داشت. البته قطعا با توجه به سختی تحریم ها و قطع ارتباط با شرکای خارجی، بازگرداندن تولید به سطح قبل از تحریم بسیار سخت است، با این حال مدیرعامل جدید پارس خودرو چاره ای ندارد جز اینکه به هر روش و حربه ای، تولید را افزایش دهد تا این شرکت را از گرداب مالی برهاند.
 
اینکه پارس خودرو بتواند در شرایط تحریم شریک خارجی جدیدی را بیابد، انتظار بالایی است، بنابراین به نظر می رسد مدیرعامل جدید باید به دنبال حل مشکل تولید از داخل باشد. ایجاد شرایط لازم برای تولید حق العمل کاری، یکی از راهکارهایی است که سکاندار جدید پارس خودرو می تواند آن را در دستور کار قرار دهد؛ اتفاقا این موضوع اخیرا در دستور کار پارس خودرو قرار گرفته و تولید کوئیک پلاس به این شرکت واگذار شده است. 
 
اما دیگر اولویت کاری مهم شیخ زاده، تعیین تکلیف تعهدات معوق پارس خودرو و بستن این پرونده پر دردسر و پر حاشیه است. پارس خودرویی ها تعداد زیادی محصول از جمله رنو و برلیانس را پیش فروش کرده اند که با توجه به قطع ارتباط با شرکت های مادر، توان تحویل آنها را ندارند. از همین رو بسیاری از ثبت نام کنندگان رنو و برلیانس همچنان سرگردان هستند و تکلیف آنها مشخص نشده است، بنابراین مدیرعامل جدید بهتر است هرچه زودتر این پرونده را ببندند. جلب رضایت مشتریان (چه با حربه تحویل خودرو جایگزین و چه از مسیر انصراف)، نه تنها می تواند پارس خودرو را از حواشی و دردسرهای پرونده تعهدات معوق نجات دهد، بلکه امکان جذب نقدینگی از مسیر پیش فروش های جدید را نیز برای این شرکت فراهم خواهد کرد. 
 
به نظر می رسد در صورت اهتمام مدیرعامل جدید پارس خودرو به این اولویت ها و کسب موفقیت لازم در این مورد، چالش مهم دیگر شرکت یعنی حفظ نیروی انسانی و تامین حقوق و مزایای آنها خود به خود حل شود. در واقع حفظ نیروی انسانی اولویت بسیار مهم دیگر سکاندار جدید پارس خودرو به شمار می رود که اگر وی بتواند چالش های تولید و نقدینگی و تعهدات معوق را حل کند، از پس این مسئله نیز برخواهد آمد.    

به تعمیرکار ماشین آلات صنعتی جهت شرکت معتبر تولیدی در کیلومتر ۱۴ جاده مخصوص تهران کرج نیازمندیم.
فاکس: ۰۲۱۴۴۱۹۴۴۴۹ 
آدرس ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال