امروز ۲۹ دی ۱۳۹۹
۰۹۱۲۲۹۶۷۸۳۹
امروز ۲۹ دی ۱۳۹۹
۰۹۱۲۲۹۶۷۸۳۹

سامانه دریافت نوبت آنلاین دفاتر پیشخوان دولت راه‌اندازی شد

تهران - ایرنا - سامانه دریافت نوبت آنلاین دفاتر پیشخوان دولت با هدف مدیریت مراجعات مردمی، کاهش صف و مدیریت زمان متقاضیان براساس استانداردهای فاصله‌گذاری اجتماعی راه‌اندازی شد.

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی سمات، کانون دفاتر پیشخوان خدمات دولت اعلام کرد : در راستای افزایش خدمات دفاتر پیشخوان دولت به خصوص بازار سرمایه، سامانه دریافت نوبت آنلاین با آدرس اینترنتی nobat.epishkhan.ir راه‌اندازی شده است.

بر اساس این گزارش، درحال حاضر ۱۰۳۳ شعبه شرکت های کارگزاری، سه هزار و ۹۰۱ دفتر پیشخوان دولت و دو هزار و ۲۸ شعبه منتخب بانک‌های کشاورزی، بانک شهر، صادرات، آینده، سپه و موسسه اعتباری ملل مسئولیت احراز هویت سهامداران بازار سرمایه را برعهده دارند.

سجام یک سامانه زیر ساختی برای شناسایی مشتریان جهت ورود به باشگاه بزرگ بازار سرمایه ایران است که همه فعالان این بازار اعم از سرمایه‌گذاران، مشتریان و مدیران نهادها در این سامانه، فقط یک بار برای همیشه اطلاعات خود را در آن ثبت خواهند کرد و پس از احراز هویت حضوری قادر به دریافت خدمات مبتنی بر داده های تایید شده خواهند بود.

بر اساس این گزارش، از طریق این سامانه اطلاعات هویتی،  شماره حساب، شماره موبایل، آدرس الکترونیکی و اقامت دایمی فرد ثبت می شود و از آن به بعد هیچ نهاد مالی نیازی به دریافت مجدد اطلاعات آن سهامدار را ندارد.

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال