امروز ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۰
۰۹۱۲۲۹۶۷۸۳۹
امروز ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۰
۰۹۱۲۲۹۶۷۸۳۹

املاک صنعتی پایتخت جامع ترین مرکزاطلاعات املاک در کشور 

جاده مخصوص و قدیم کرج ، مرکز شهر ، غرب تهران، مرکز شهر ،

خرید و فروش ، رهن و اجاره انواع ملک شامل : 

انبار ، سالن ، سوله ، کارگاه ، کارخانه ، اداری ، تجاری ، فروش کارخانه ، انبارهای مواد غذایی ، آرایشی بهداشتی ، دارویی ،

فروشگاههای اینترنتی ، انبار کالاهای بازرگانی ، انبارهای عمومی و اختصاصی ، کارخانجات تولید غذایی و صنعتی ،

کترینگ آشپزخانه صنعتی ، تالار و باغ تالار ، باغ  و باغچه ، تعمیرگاه ، کارواش ، نمایندگی ، سالن فیلمبرداری و همایش ، 

انبار سنگ کاشی سرامیک مصالح و آهن آلات ، زمینهای  کشاورزی و صنعتی.

www.paytakhtmelk.ir

www.sulesara.ir

۰۲۱۶۶۱۸۸۸۵۳  –  ۰۲۱۴۴۵۲۲۰۵۷

۰۹۱۲۲۹۶۷۸۳۹  افشار

(درصورت تمایل فایل فروش یا اجاره مشخصات را به شماره 09122967839  واتساپ یا تلگرام نمایید)

کرمانشاه دوباره لرزید

زلزله‌ای با قدرت 6 ریشتر، منطقه ازگله در استان کرمانشاه را لرزاند. این زمین لرزه در عمق 10 کیلومتری از سطح زمین اتفاق افتاد. شاهین فتحی، معاون عملیات سازمان امداد و نجات هلال احمر در این باره گفت: تیم‌های ارزیابی به منطقه اعزام شده و گزارشات مربوطه اعلام خواهد شد. استاندار کرمانشاه نیز در این رابطه بیان کرد خوشبختانه تا الان هیچگونه خسارت مالی و جانی گزارش نشده است. این در حالی است که شهرهای ایلام، مریوان، پاوه، مهاباد، میاندواب، نقده، پیرانشهر و بوکان نیز در اثر زمین لرزه ۶ ریشتری لرزیدند. گفتنی است؛ این زمین لرزه ساعت ۱۷ و ۳۹ دقیقه روز گذشته مرز ایران و عراق، حوالی ازگله رخ داد. قدرت این زمین لرزه به حدی بود که در شهر کرمانشاه به خوبی احساس شد. مختصات این زمین‌لرزه 07/35 درجه عرض شمالی و 80/45درجه عرض شرقی ثبت شده است.

 

تلاش برای درمان فلج مغزیو اوتیسم با خون بند ناف

مدیرعامل سلول‌های بنیادی خون بند ناف موسسه رویان از انجام 20 پیوند با استفاده از خون بند ناف در کشور خبر داد و گفت: برای سال آینده علاوه بر بیماری‌های خونی، روی موضوع درمان فلج مغزی و اوتیسم با استفاده از خون بند ناف تحقیق می‌کنیم و امیدواریم این تحقیقات و تلاش‌ها به نتیجه برسد. مرتضی ضرابی تصریح کرد: تاکنون 85هزار خون بند ناف اختصاصی و پنج هزار خون بند ناف عمومی ذخیره کرده‌ایم.

رونمایی نرم‌افزار آموزش سواد از طریق تلفن همراه

رییس سازمان نهضت سواد آموزی از رونمایی نرم‌افزار آموزش سواد از طریق تلفن همراه خبر داد. علی باقرزاده در آستانه هفته پژوهش بیان کرد: سازمان نهضت سواد آموزی همزمان با آغاز هفته پژوهش از نرم‌افزار آموزش سواد و طرح سواد‌آموزی با تبلت رونمایی خواهد کرد. وی با اشاره به ضرورت پژوهش و کاربست نتایج آن در نظام آموزشی کشور افزود: امروزه اهمیت تحقیق و پژوهش بر همگان آشکار بوده و این موضوع ثابت شده است؛ تصمیم گیری در حیطه آموزش بدون پژوهش نتیجه مطلوبی نخواهد داشت.  

گردهمایی شهرداران ومدیران شهری درهشتمین همایش شهرایده آل

دبیر اجرایی هشتمین رویداد شهر ایده آل گفت: شهرداران کشور همزمان با برگزاری هشتمین همایش و نمایشگاه شهر ایده‌آل و حضور سرمایه‌گذاران حوزه گردشگری، برای جذب سرمایه گذاری در حوزه گردشگری رقابت خواهند کرد. مهدی عاطفی دبیر اجرایی هشتمین رویداد شهر ایده آل بیان کرد: در این همایش که همراه با برگزاری نمایشگاهی بزرگ از 10 تا 13 دی‌ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌الملل کیش برپا می‌شود شهرداران سراسر کشور و سایرمتولیان حوزه مدیریت شهری به تعامل و هم افزایی دراین باره خواهند پرداخت. وی افزود: سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور، سازمان پدافند غیرعامل، دبیر خانه کلانشهرهای کشور و استانداری تهران با حمایت و مشارکت خود و ایجاد تعامل و افزایش اثر بخشی در این رویداد حضور خواهند داشت. 

مردمی کردن مبارزه با قاچاق و تقلب در حوزه سلامت

رییس سازمان غذا و دارو گفت: اگر با ریشه قاچاق و فساد مبارزه صورت نگیرد، اقدامات دیگر کافی نخواهد بود و در این حوزه کار ارزشمندی که صورت گرفته مردمی کردن این موضوع با راه‌اندازی برچسب اصالت و آگاه سازی بوده است. غلامرضا اصغری بیان کرد: مبارزه با قاچاق کالا و تقلب در حوزه سلامت از ویژگی‌های خاصی برخوردار است و دلیل آن نیز این است که موضوع سلامت حساسی است که اگر در این حوزه تقلبی صورت بگیرد خسارات زیاد انسانی و مالی وارد می‌شود. وی اظهار کرد: اگر با ریشه قاچاق و فساد صورت نگیرد اقدامات دیگر کافی نخواهد بود و در این حوزه کار ارزشمندی که صورت گرفته مردمی کردن این موضوع بوده است.  

پوشش تحصیلی ۴۰۰دانش‌آموز بازمانده از تحصیل

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان تهران گفت: در موضوع انسداد مبادی بی‌سوادی، ۴۰۰ دانش‌آموز بازمانده از تحصیل تحت پوشش قرار گرفتند. محمد احسانی با اشاره به فعالیت‌های صورت گرفته در خصوص انسداد مبادی بی‌سوادی‌ و شناسایی دانش‌آموزان بازمانده از تحصیل اظهار کرد: امسال 400 دانش‌آموز را در این اداره کل هدف قرار داده و در صدد جذب این دانش‌آموزان هستیم. وی ادامه داد: پیشنهاد داده‌ایم 52 میلیون تومان یعنی به ازای هر دانش‌آموز 130 هزار تومان اعتبار برای 400 دانش‌آموز یادشده در نظر گرفته شود، ضمن اینکه برای نگه داشتن دانش‌آموزان ترک تحصیل‌کرده نیز، 250 دانش‌آموز را تحت پوشش قرار داده‌ایم.  

سهم ناچیز جوانان از بودجه 97

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با اشاره به اینکه در ردیف‌های بودجه برای این معاونت تنها 46 میلیارد تومان پیشنهاد شده است، گفت: این درحالیست که حدود 18 میلیارد تومان از این مبلغ برای پرداخت حقوق و دستمزد کارکنان این معاونت هزینه خواهد شد؛ لذا با بودجه پیشنهادی، با توجه به طرح‌های ملی و ستاد جوانان، نمی‌توان کارهای بزرگی انجام داد. محمد مهدی تندگویان با انتقاد از اینکه بر اساس بودجه پیشنهاد شده دولت برای سال 97 برای هر استان تنها 700 میلیون تومان اختصاص خواهد یافت، اظهار کرد: در حال حاضر 27 صدم درصد مالیات بر ارزش افزوده دخانیات در دل بانک‌های عامل تبدیل به وام ازدواج می‌شود که این مبلغ مربوط به برنامه‌ریزی و اجرای طرح‌های ملی جوانان نیست، بلکه این پول درصورت محقق شدن تنها به شکل وام به جوانان پرداخت می‌شود. 

30 آذر آخرین مهلت بخشودگی دوبرابری جریمه‌ها 

رییس مرکز اجرائیات پلیس راهور گفت: 30 آذر آخرین مهلت بخشودگی دوبرابری جریمه‌ها است. سرهنگ احمد کرمی اسد بیان کرد: براساس تبصره ۲۰ قانون بودجه 96 در صورتی‌که مالکان وسایل نقلیه نسبت به پرداخت اصل جرایم معوق رانندگی خود تا پایان سال 95 اقدام کنند، دو برابری دیرکرد آن‌ها بخشوده شود. وی افزود: بر این اساس، مالکان وسایل نقلیه تا پایان آذرماه اگر جرایم معوق رانندگی خود را تا پایان سال ۹5 پرداخت کنند می‌توانند از این تسهیلات برخوردار شده و به جای پرداخت جریمه دو برابری، اصل مبلغ را بپردازند.


نتیجه تصویری برای اجاره انبار

املاک صنعتی پایتخت جامع ترین مرکزاطلاعات املاک در کشور 

جاده مخصوص و قدیم کرج ، مرکز شهر ، غرب تهران ، مرکز شهر ،

خرید و فروش ، رهن و اجاره انواع ملک شامل : 

انبار ، سالن ، سوله ، کارگاه ، کارخانه ، اداری ، تجاری ، فروش کارخانه ، 

انبارهای مواد غذایی ، آرایشی بهداشتی ، دارویی ، فروشگاههای اینترنتی ، 

انبار کالاهای بازرگانی ، انبارهای عمومی و اختصاصی ، هانگارد ، با رانداز ، 

کارخانجات تولید غذایی و صنعتی ، کترینگ آشپزخانه صنعتی ، تالار و باغ تالار ، 

باغ  و باغچه ، تعمیرگاه ، کارواش ، نمایندگی ، سالن فیلمبرداری و همایش ، 

انبار سنگ کاشی سرامیک مصالح و آهن آلات ، زمینهای  کشاورزی و صنعتی

www.paytakhtmelk.ir

www.sulesara.ir

۰۲۱۶۶۱۸۸۸۵۳  –  ۰۲۱۴۴۵۲۲۰۵۷

۰۹۱۲۲۹۶۷۸۳۹  افشار

(درصورت تمایل فایل فروش یا اجاره مشخصات را به شماره 09122967839  واتساپ یا تلگرام نمایید)

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال