امروز ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰
۰۹۱۲۲۹۶۷۸۳۹
امروز ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰
۰۹۱۲۲۹۶۷۸۳۹

 نتیجه تصویری برای اجاره انبار

املاک صنعتی پایتخت جامع ترین مرکزاطلاعات املاک در کشور 

جاده مخصوص و قدیم کرج ، مرکز شهر ، غرب تهران، مرکز شهر ،

خرید و فروش ، رهن و اجاره انواع ملک شامل : 

انبار ، سالن ، سوله ، کارگاه ، کارخانه ، اداری ، تجاری ، فروش کارخانه ، انبارهای مواد غذایی ، آرایشی بهداشتی ، دارویی ،

فروشگاههای اینترنتی ، انبار کالاهای بازرگانی ، انبارهای عمومی و اختصاصی ، کارخانجات تولید غذایی و صنعتی ،

کترینگ آشپزخانه صنعتی ، تالار و باغ تالار ، باغ  و باغچه ، تعمیرگاه ، کارواش ، نمایندگی ، سالن فیلمبرداری و همایش ، 

انبار سنگ کاشی سرامیک مصالح و آهن آلات ، زمینهای  کشاورزی و صنعتی.

www.paytakhtmelk.ir

www.sulesara.ir

۰۲۱۶۶۱۸۸۸۵۳  –  ۰۲۱۴۴۵۲۲۰۵۷

۰۹۱۲۲۹۶۷۸۳۹  افشار

(درصورت تمایل فایل فروش یا اجاره مشخصات را به شماره 09122967839  واتساپ یا تلگرام نمایید)

ترویج فرهنگ مراجعه به داوری

سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان آذربایجان شرقی با اشاره به تعامل و همکاری بین بخشی اتاق اصناف و اتاق بازرگانی بر ترویج فرهنگ مراجعه به داوری در راستای کاهش مراجعه مردم به مراجع قضایی و تسریع در حل و فصل اختلافات صنفی تأکید کرد.

 بابک محبوب علیلو با تأکید بر ترویج فرهنگ داوری اظهارکرد: با توجه به تکالیف مقرر در قوانین موجود از جمله قانون اساسی و ماده ۱۱۶ قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران، ترویج فرهنگ مراجعه به داوری در راستای کاهش مراجعه مردم به مراجع قضایی و تسریع در حل و فصل اختلافات صنفی مورد توجه معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم است، بر این اساس تعامل و همکاری بین بخشی اتاق اصناف و اتاق بازرگانی لازم و ضروری است.

وی ادامه داد: ایجاد تشکیلات داوری در اتاق اصناف با ترکیب صاحبان واحد‌های صنفی معتبر و بکارگیری داوران مجرب که آشنایی لازم به قوانین شکلی و ماهوی داشته باشند، تبیین و تشریح و تبلیغ و ترویج ضمانت اجرای رأی داوری با توجه به قوانین جاری کشور از جمله ماده ۲۲ قانون اجرای محکومیت‌های مالی، آموزش متصدیان بنگاه‌های معاملاتی املاک در مورد نحوه ارجاع امر به داوری، توجیه قضات در ارجاع امر به داوری، تبیین مزایای رسیدگی از سوی داوری برای تجار و بازرگانان و واحد‌های صنفی و تقویت مراکز داوری از جمله پیشنهادهایی است که در این زمینه مطرح شده است.

سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان آذربایجان شرقی در پایان خاطرنشان کرد: طی پیشنهادی مقرر شد در مرکز استان آذربایجان شرقی صنفی به عنوان پایلوت مشخص و عملیات داوری در آن اجرایی شود و اعضای کمیسیون حل اختلاف موضوع بند ط. ماده ۳۰ قانون نظام صنفی در صورت داشتن صفات داوری از سوی اتاق اصناف به عنوان داور برای تشکیل مؤسسه و یا مؤسسات داوری معرفی شوند.

 

بارگذاری بیش از ۷۰۰ هزارپرونده ثبتی در سامانه آرشیو الکترونیک

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان البرز، گفت: کلیه پرونده‌های ثبتی استان بالغ بر ۷۰۰ هزار پرونده و شامل ۲۱ میلیون برگ تصویربرداری و در قالب آرشیو الکترونیکی پرونده‌های ثبتی در سامانه بارگذاری شده است.

 حسین صعید زرندی از مراحل انجام آرشیو الکترونیکی استان البرز دیدن کرد.

وی در کارگروه آرشیو الکترونیکی استان البرز ضمن تاکید بر روند انجام این مهم بر دقت و تسریع انجام آرشیو الکترونیکی اشاره کرده و راهکار‌های مناسبی را برای هرچه بهتر انجام شدن این طرح عنوان کرد.

در ادامه عباس مرادخانی، مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان البرز با اشاره به اهمیت آرشیو الکترونیکی گفت: کلیه پرونده‌های ثبتی استان بالغ بر 700 هزار پرونده و شامل 21 میلیون برگ تصویربرداری و در قالب آرشیو الکترونیکی پرونده‌های ثبتی بمنظور تسهیل انجام فرآیند‌های ثبتی و بالا بردن سطح امنیت در سامانه مذکور بارگذاری گردیده است.

وی تصریح‌کرد: بیش از ۸۰ درصد پرونده‌های ثبتی استان در حال حاضر بارگذاری شده و پیش بینی می‌گردد که تا پایان سال جاری کلیه پروند‌های ثبتی استان البرز بارگذاری شده و به صورت کامل موردبهره برداری قرار گیرد.

این مقام قضایی در ادامه گفت: استان البرز جزو اولین ادارات ثبتی کشور بوده که که تا پایان سال آرشیو الکترونیکی آن به اتمام می‌رسد.

 

پلمب ۴ انبار خانگی احتکاراقلام ضروری مردم در قرچک

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان از پلمب ۴ انبار خانگی احتکار اقلام ضروری مردم و ارسال پرونده به تعزیرات در این شهرستان خبر داد.

حجت الاسلام و المسلمین سینکایی در گفت‌وگو با میزان از پلمب انبار خانگی احتکار لوازم مورد نیاز ضروری مردم و ارسال پرونده به تعزیرات در این شهرستان خبر داد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قرچک گفت: محتکرین اقلام ضروری مردم را دپو کرده بودند که ارزش آن بالغ بر ۵ میلیارد تومان محاسبه شده است.

سینکایی افزود: محتکرین بدون داشتن مجوز قانونی بر انبارداری اقدام به احتکار کرده بودند که به سازمان تعزیرات و اداره صنعت معدن تجارت دستورات لازم برای رسیدگی قانونی به این تخلف صادر شده است.

وی اظهارکرد: طی روز‌های اخیر نیز ۳ مورد از انبار‌های احتکار اقلام ضروری مردم شناسایی و پلمب شده است که بعد از بررسی قانونی و با نظارت مسئولان در آینده در بازار عرضه شود.

این مقام مسئول ضمن تاکید بر اینکه انبارداری باید از طریق قانونی انجام شود از برخورد قاطع دستگاه قضا با محتکرین و افرادی که بدون مجوز اقدام به دپوی کالاهای اساسی می‌کنند خبر داد.

 

ثبت دادخواست‌های شورا‌های حل اختلاف در دفاتر خدمات قضایی

رییس شورا‌های حل اختلاف استان کرمانشاه، گفت: امکان ثبت دادخواست‌های شورا‌های حل اختلاف استان کرمانشاه در دفاتر خدمات قضایی فراهم شد. جبار تجری گفت: از اواسط شهریور ماه سال جاری تمامی دادخواست‌های شورا‌های حل اختلاف شهرستان کرمانشاه از طریق دفاتر خدمات قضایی به صورت الکترونیکی تنظیم و ثبت و به معاونت ارجاع شورا‌های حل اختلاف ارسال می‌شود. وی افزود: دفاتر خدمات قضایی با هدف مکانیزه شدن و جلوگیری از مراجعات فیزیکی غیر ضروری مردم به دستگاه قضایی، تسریع در روند رسیدگی به پرونده و صرفهجویی در وقت، شفاف سازی فرایند‌های رسیدگی، افزایش کارآمدی نظام قضایی کشور با افزایش نسبی سرعت، دقت و کیفیت افزایش رضایتمندی مردم از قوه‌قضاییه راه‌اندازی شد. رییس شورا‌های حل اختلاف استان کرمانشاه ادامه داد: تا پیش از این افراد برای ثبت دادخواست در شورا‌ها الزاما می‌بایست به اداره شورا محل مورد نظرمراجعه می‌کردند که با فراهم شدن امکان جدید از رفت وآمد‌های غیر ضروری جلوگیری بعمل آمده است و مردم با مراجعه به نزدیک‌ترین دفتر قضایی در محل سکونتشان می‌توانند ثبت دادخواست کنند و تمام مراحل رسیدگی از طریق پیامک و درج در سامانه ابلاغ الکترونیک به اصحاب پرونده اطلاع رسانی می‌شود و در آینده نزدیک نیز با بررسی‌های در دست اقدام، امکان ثبت دادخواست تجدید نظر خواهی و واخواهی نیز از طریق دفاتر مذکور انجام می‌پذیرد.

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال