امروز ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۰
۰۹۱۲۲۹۶۷۸۳۹
امروز ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۰
۰۹۱۲۲۹۶۷۸۳۹

تمرکز وزارت صنعت بر حل مشکل خودرو سازان

به گزارش خبرخودرو، وزیر صنعت‏، معدن و تجارت گفت: برنامه‌های خوبی در حوزه‌های الکترونیک‏، لوازم خانگی، پوشاک و فلزات داریم اما، بیشترین تمرکز ما بر حل مشکلات خودروسازان و قطعه سازان است.
 

به گزارش خبرخودرو، وزیر صنعت‏، معدن و تجارت گفت: برنامه‌های خوبی در حوزه‌های الکترونیک‏، لوازم خانگی، پوشاک و فلزات داریم اما، بیشترین تمرکز ما بر حل مشکلات خودروسازان و قطعه سازان است.

رضا رحمانی در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت در جمع خبرنگاران با بیان اینکه تمرکز بر خودرو سازی و قطعات خودرو به علت مشکلات زیاد این صنعت بوده است افزود: امیدواریم روند اصلاحات در این حوزه، نتیجه بخش باشد، زیرا هدف ما رضایت مردم است. 

وی با بیان اینکه بحث واگذاری‌ها در خودروسازان یکی از برنامه‌های ده گانه وزارت صنعت است گفت: فروش اموال مازاد خودرو سازان به صورت جدی پیگیری می‌شود و در این باره، کمیته‌ای تشکیل دادیم تا در روند امور تسریع شود.

وزیر صنعت‏، معدن و تجارت افزود: خودرو سازان آماده واگذاری سهام شرکت‌های خود هستند به ویژه اموال و اقلام خودروسازان که به تولید ربطی نداشت از جمله اینکه برخی از خودروسازان سهام بانک را در اختیار داشتند که تاکید کردیم هر چه سریعتر این سهام واگذار شود خودرو سازان هم این پیشنهاد را پذیرفتند و تاکید داشتند که این سهام باید زودتر از این واگذار می‌شد.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال